Advertising
Dinamo, sezon încheiat cu dezamăgire! Ce a spus Andrei Nicolescu după înfrângerea cu FCSB

Andrei Nicolescu
Scris de Ionuț Nichita Publicat: 30 mai 2026, 11:49
Dinamo a ratat calificarea în cupele europene după înfrângerea cu 1-2 în faţa rivalei FCSB, în finala barajului pentru Conference League. „Câinii roşii” au pierdut dramatic un meci în care au revenit pe tabelă, dar au cedat în prelungiri.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 14:55Ana Maria Păcuraru, singurul jurnalist din România invitat de Casa Albă. Realitatea PLUS, invitat special la SUMMITUL condus de Trump
- 11:56ANM: Cod galben de vijelii și instabilitate atmosferică, în mai multe regiuni ale țării - HARTA
- 16:57Regele Charles, sărbătorit cu fast la Londra. Mii de militari au defilat
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Bucuresti și pe Google News


























