Advertising
Doi agenți de poliție sunt cercetați pentru luare de mită

FOTO: Arhivă
Scris de Realitatea de Bucuresti Publicat: 11 mai 2026, 14:54
Doi agenți de poliție din cadrul Direcției Generale de Poliție a Municipiului București, Secția 19 Poliție, sunt cercetați într-un dosar penal pentru luare de mită.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 14:55Ana Maria Păcuraru, singurul jurnalist din România invitat de Casa Albă. Realitatea PLUS, invitat special la SUMMITUL condus de Trump
- 11:56ANM: Cod galben de vijelii și instabilitate atmosferică, în mai multe regiuni ale țării - HARTA
- 16:57Regele Charles, sărbătorit cu fast la Londra. Mii de militari au defilat
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Bucuresti și pe Google News


























