Advertising
Doi români au fost implicaţi în accidentul feroviar din Danemarca. Care este starea lor

Ministerul Afacerilor Externe
Scris deRealitatea de Bucuresti
Publicat24 apr. 2026, 08:09
Sursărealitatea.net
Ministrul de Externe, Oana Ţoiu, anunţă că doi cetăţeni români au fost implicaţi în accidentul feroviar din Danemarca, dar sunt în afara oricărui pericol.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 14:01Alertă la metroul din București. Ploșnițe descoperite în spațiile Metrorex, iar angajații avertizează asupra riscului pentru călători
- 11:541.170 de percheziții și 166 de persoane vizate de măsuri preventive în 300 de dosare penale
- 11:49Noi detalii: Pomohaci a atacat măsura arestului preventiv
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Bucuresti și pe Google News

























