Advertising
ELEVII DIN 18 JUDEȚE ALE ȚĂRII VOR INTRA ÎN VACANȚĂ DE LUNI

ELEVII DIN 18 JUDEȚE ALE ȚĂRII VOR INTRA ÎN VACANȚĂ DE LUNI
Scris de Realitatea de Bucuresti Publicat: 21 feb. 2025, 08:52
De luni, elevii din București și alte județe se întorc în bănci după o săptămână de vacanță
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 07:49Președintele Serbiei, Aleksandar Vucic, anunță că va demisiona și va convoca alegeri anticipate
- 07:43Venezuela, zguduită de un nou cutremur în timpul operațiunilor de salvare după seismele de miercuri
- 14:19Fostul ministru Bogdan Ivan, implicat într-un accident cu un autobuz, în Bistrița
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Bucuresti și pe Google News


























