Advertising
Intervenție cu focuri de armă în Capitală: polițiști atacați de un agresor înarmat

Poliție
Scris de Ionuț Nichita Publicat: 23 iun. 2026, 11:28
Polițiștii din Capitală au fost nevoiți să facă uz de armă marți dimineață, în Sectorul 2, după ce au fost atacați cu un cuțit de un tânăr implicat într-un incident violent în familie.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 12:54Noi întârzieri în dosarul retrocedărilor din Parcul IOR: instanța a schimbat completul de judecată
- 12:45Vijelii în București, ploi torențiale și disconfort termic. Prognoza meteo ANM pentru Capitală
- 12:05Antonela Roccuzzo, mesaj care a topit internetul după meciul lui Messi de la Mondial
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Bucuresti și pe Google News


























