Advertising
Mohammad Murad respinge vehement implicarea sa în ancheta care îl vizează pe Dan Diaconescu: „Este o înscenare! Nu am motive să fug”

Mohammad Murad respinge vehement implicarea sa în ancheta care îl vizează pe Dan Diaconescu: „Este o înscenare! Nu am motive să fug”
Scris de Realitatea de Bucuresti Publicat: 8 apr. 2023, 09:43
Omul de afaceri Mohammad Murad a reacționat în urma apariției numelui său alături de cel al lui Dan Diaconescu în ancheta privind infracțiunile de act sexual cu un minor
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 21:43Radu Drăgușin, primele declarații după transferul la Fiorentina: „Abia aștept să îmbrac tricoul violet”
- 20:32FCSB încheie cantonamentul din Olanda cu o victorie. Tavi Popescu a decis amicalul cu Al Jazira
- 19:47Încrederea în Nicușor Dan stagnează, iar tot mai mulți români văd alegerile anticipate drept soluție
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Bucuresti și pe Google News

























