Advertising
ORDONANȚĂ NOUĂ: POLIȚIȘTII VOR FI DIN NOU PLĂTIȚI PENTRU MUNCA SUPLIMENTARĂ

ORDONANȚĂ NOUĂ: POLIȚIȘTII VOR FI DIN NOU PLĂTIȚI PENTRU MUNCA SUPLIMENTARĂ
Scris de Realitatea de Bucuresti Publicat: 20 feb. 2025, 16:34
Polițiștii și angajații Ministerului Afacerilor Interne (MAI) vor fi din nou plătiți pentru orele suplimentare și turele efectuate în weekend sau în zilele de sărbătoare.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 07:49Președintele Serbiei, Aleksandar Vucic, anunță că va demisiona și va convoca alegeri anticipate
- 07:43Venezuela, zguduită de un nou cutremur în timpul operațiunilor de salvare după seismele de miercuri
- 14:19Fostul ministru Bogdan Ivan, implicat într-un accident cu un autobuz, în Bistrița
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Bucuresti și pe Google News


























