Percheziții în județul Ilfov. Primarul din Ștefăneștii de Jos, acuzat că a violat o minoră

Percheziții în județul Ilfov. Primarul din Ștefăneștii de Jos, acuzat că a violat o minoră
Percheziții la prima oră în Ștefăneștii de Jos, Ilfov. Printre locațiile în care se fac percheziții se numără și Primăria și casa primarului din localitate,
Percheziții la prima oră în Ștefăneștii de Jos, Ilfov. Printre locațiile în care se fac percheziții se numără și Primăria și casa primarului din localitate, conform informațiilor pe surse obținute de Realitatea PLUS.
Potrivit surselor Realitatea, autoritățile au descins la 5 adrese din Ștefăneștii de Jos, Ilfov, printre care și la primarul din localitate, dar și la Primărie.
Este vorba de un dosar care vizeaza mai multe infractiuni printre care și cea de viol, dar și alte fapte foarte grave.
Una dintre descinderi are la sediul primăriei din Ștefanestii de Jos. Un dosar în care e vorba de acuzații grave. După aceste percheziții persoanele vor fi duse la audieri pentru a da explicații în față polițiștilor.
Rămâne de văzut dacă se vor lua și măsuri suplimentare în acest caz.
Sursa: Realitatea de Ilfov
Citește și:
- 14:59 - UEFA, decizie decizie de ultim moment după moartea lui Mircea Lucescu pentru meciurile din Champions League
- 14:47 - Urmărire ca-n filme în trafic, în Argeș: tânăr prins după 25 km, fără permis și băut
- 14:41 - Alertă cibernetică: rețea de spionaj a Rusiei, destructurată de FBI și cu ajutorul SRI. Nicușor Dan: „Continuă războiul hibrid”
- 14:38 - George Simion, la ieșirea din sediul CNA: „S-au făcut plățile, emisia trebuie să continue”
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Bucuresti și pe Google News











