Advertising
Românii, obligați să aibă două joburi din cauza scumpirilor: ce spun oamenii

Scumpirile îi afectează pe români
Scris deRealitatea de Bucuresti
Publicat2 iun. 2026, 08:03
Sursărealitatea.net
Românii sunt obligați să-și caute al doilea loc de muncă din cauza taxelor și scumpirilor! Din moment ce măsurile guvernanților au făcut ca oamenii de rând să trăiască la limita supraviețuirii, mulți dintre aceștia aleg să renunțe la zilele libere.
Citește și
- 12:02Analiză Daniel Udrescu: Cum poate România să scape de inflație?
- 23:44O nouă înșelăciune face victime în România. Cum funcționează „Metoda creditul”
- 23:39Schimbare de plan pentru salariile bugetarilor. De ce refuză Eugen Tomac să trimită legea în Parlament
- 14:28Țara e în pericol: noul avertisment al președintelui
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea de Bucuresti și pe Google News

























