Advertising
Tragedie cumplită în Vrancea! Doi tineri au murit carbonizați după ce o mașină a intrat într-un cap de pod și a luat foc

Poliție
Scris de Ionuț Nichita Publicat: 13 mai 2026, 09:53
Un accident rutier extrem de grav s-a produs în noaptea de marți spre miercuri, pe DJ 205C, în comuna Vârteșcoiu, soldat cu moartea a doi tineri și rănirea altor două persoane.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 14:19Fostul ministru Bogdan Ivan, implicat într-un accident cu un autobuz, în Bistrița
- 14:12Fetiță de 7 ani, înecată într-o piscină din București
- 11:18Un microbuz plin cu români s-a prăbușit 10 metri într-o râpă, în Austria
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea de Bucuresti și pe Google News


























