ULTIMĂ ORĂ: incendiu la o școală din Mărgineni
6 dec. 2022, 11:15
Actualizat: 6 dec. 2022, 11:15

ULTIMĂ ORĂ: incendiu la o școală din Mărgineni
Articol scris de Scris de Monica Ghinet
Nu sunt înregistrate victime.
În urmă cu puțin timp, pompierii băcăuani au fost solicitați să intervină în localitatea Mărgineni, în urma unui apel primit pe Numărul Unic pentru Apeluri de Urgență 112 care anunța producerea unui incendiu la o unitate de învățământ.
De urgență, la locul indicat s-au deplasat forțe și mijloace din cadrul Detașamentului de Pompieri Bacău:
MIJLOACE:
3 ASAS
1 APIC
1 AUTOPLATFORMA
Nu sunt înregistrate victime. Toată lumea a fost evacuata. Incendiul este localizat.
Intervenția este în dinamică.
Sursa: Realitatea de Bacau
Citește și:
- 14:47 - Urmărire ca-n filme în trafic, în Argeș: tânăr prins după 25 km, fără permis și băut
- 14:41 - Alertă cibernetică: rețea de spionaj a Rusiei, destructurată de FBI și cu ajutorul SRI. Nicușor Dan: „Continuă războiul hibrid”
- 14:38 - George Simion, la ieșirea din sediul CNA: „S-au făcut plățile, emisia trebuie să continue”
- 13:32 - Gheorghe Piperea aruncă bomba: „Hold-up administrativ la CNA! Decizia împotriva Realitatea Plus, un abuz”. Se cere desființarea instituției
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Bucuresti și pe Google News











