Un bărbat s-a aruncat de la unul dintre etajele Hotelului Intercontinental din București

Un bărbat s-a aruncat de la unul dintre etajele Hotelului Intercontinental din București
Un bărbat în vârstă de 35 de ani s-a aruncat, în această dimineață, de la un etaj superior al hotelului Intercontinental, din București
Moarte șocantă, în această dimineață, la hotelul Intercontinental, din Capitală. Un bărbat s-a aruncat de la etaj. Potrivit unor surse, ar fi vorba despre o sinucidere. Poliția a deschis o anchetă.
Un bărbat în vârstă de 35 de ani s-a aruncat, în această dimineață, de la un etaj superior al hotelului Intercontinental, din București.
Bărbatul a murit pe loc.
Potrivit unor surse citate de Realitatea PLUS, ar fi vorba despre o sinucidere.
Cercetările sunt efectuate de Parchetul de pe lângă Tribunalul București și Serviciul Omoruri - Biroul Morți Supecte și Ucideri din Culpă în vederea stabilirii cauzelor și condițiilor în care s-a produs decesul.
„În această dimineață, prin apel 112, a fost sesizat faptul că în zona adiacentă unei unități hoteliere din sectorul 1 se află decedat un bărbat, posibil precipitat de la mare înălțime”, a transmis Poliția Capitalei într-un comunicat de presă.
Sursa: Realitatea de Bucuresti
Citește și:
- 14:16 - Statul ne scoate la tablă ca să vadă tot cartierul cine a sărit peste plata impozitului
- 14:12 - Operatorii de salubritate riscă noi amenzi dacă nu își respectă obligațiile de a curăța zăpada de pe străzi
- 14:07 - Scandal pe Aeroportul Otopeni. O mamă acuză un tratament abuziv
- 14:03 - SURSE Văduva lui Gabriel Cotabiță, administrator la un salon de masaj unde se practica prostituția
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Bucuresti și pe Google News











