Advertising
Vremea extremelor: După furtuni vine CANICULA! Director ANM: Urmează temperaturi severe, mai mari de 35 grade

Vremea extremelor: După furtuni vine CANICULA! Director ANM: Urmează temperaturi severe, mai mari de 35 grade
Scris de Realitatea de Bucuresti Publicat: 14 iun. 2022, 23:35
„Este posibil să consemnăm după 19-20 iunie și primul val de căldură cu temperaturi severe, mai mari de 35 grade”
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 10:43Descinderi și controale în Complexul Dragonul Roșu. Comercianții de echipamente, verificați de autorități
- 10:22Elon Musk, recul financiar uriaș: acțiunile Tesla și SpaceX îl trag în jos
- 09:27Canicula pune stăpânire pe România! Temperaturile urcă până la 35 de grade și apare prima noapte tropicală în Capitală
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Bucuresti și pe Google News


























