Advertising
BOLOJAN AR URMA SĂ FIE NOMINALIZAT, MIERCURI, PENTRU POSTUL DE PREMIER. CE OAMENI AU NEGOCIAT PARTIDELE PENTRU CONDUCERILE MINISTERELOR?

BOLOJAN AR URMA SĂ FIE NOMINALIZAT, MIERCURI, PENTRU POSTUL DE PREMIER. CE OAMENI AU NEGOCIAT PARTIDELE PENTRU CONDUCERILE MINISTERELOR?
Scris de Realitatea de Bucuresti Publicat: 18 iun. 2025, 08:58
Ilie Bolojan ar urma să fie desemnat chiar miercuri ca premier, potrivit surselor Realitatea Plus
Citește și
- 11:51Niculina Stelea (senator AUR): „4 motive pentru care păstrarea ratingului de țară nu este o reușită pentru Guvernul Bolojan”
- 09:39Piperea, semnal de alarmă. De ce este bine să avem bani cash, în contextul alertei energetice?
- 16:49Sorin Grindeanu anunță când ar putea fi învestit noul Guvern: „După 15 august sunt șanse mai mari”
- 15:51UMPMV: Menținerea ratingului de țară ar reprezenta un semnal pozitiv pentru România. Autoritățile trebuie să continue consolidarea stabilității economice și financiare
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Bucuresti și pe Google News

























