Accident grav pe DN 1, la Snagov, sensul spre București
19 mar. 2021, 10:16
Actualizat: 19 mar. 2021, 10:16

Accident grav pe DN 1, la Snagov, sensul spre București
Articol scris de Scris de Realitatea de Bucuresti
Un accident rutier grav s-a produs vineri dimineață pe DN 1, la sensul giratoriu de la Snagov, pe sensul de mers către București.
Un accident rutier grav s-a produs vineri dimineață pe DN 1, la sensul giratoriu de la Snagov, pe sensul de mers către București.
Din primele informații, șoferul unui autoturism VW a pierdut controlul volanului și a ajuns în decor, izbindu-se de un stâlp aflat pe marginea drumului național.
Deocamdată nu se cunoaște starea victimelor.
Update. Șoferul autoturismului, un bărbat de 33 de ani, a murit pe loc.
Sursa: Realitatea de Ilfov
Citește și:
- 21:47 - Tensiuni fără precedent: Trump discută retragerea din NATO și acuză Alianța că „a întors spatele americanilor”
- 20:32 - Gabriela Ruse, calificare spectaculoasă în sferturi la Linz! Când joacă Sorana Cîrstea pentru un loc în top 8
- 19:43 - Atac fără precedent: lideri israelieni îl acuză pe Trump că „a fugit” din conflict
- 19:02 - Tragedie în Craiova: o fetiță de 4 ani a murit după ce i s-a făcut rău într-o mașină, în parcarea unui mall
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Bucuresti și pe Google News











