Advertising
Tânărul care și-a înjunghiat tatăl și a atacat polițiștii în Sectorul 2 al Capitalei, a fost reținut
Poliția
Scris de Realitatea de Bucuresti Publicat: 24 iun. 2026, 07:21
Tânărul în vârstă de 22 de ani din București a fost reținut de procurori după ce și-ar fi înjunghiat tatăl și a atacat cu un cuțit polițiștii interveniți la fața locului, într-un incident petrecut marți în Sectorul 2 al Capitalei.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 08:36Avertisment fără precedent al serviciilor Five Eyes: Inteligența artificială ar putea depăși securitatea cibernetică în câteva luni
- 07:59EASA dispune inspecții la 16 aeronave Airbus A380 după descoperirea unor fisuri la aripi
- 07:52CCR analizează sesizarea lui Nicușor Dan privind legea care permite împușcarea urșilor din apropierea localităților
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Bucuresti și pe Google News


























