Un bărbat a murit după ce s-a aruncat de la etajul 6 al Spitalului Județean de Urgență Vâlcea

Un bărbat a murit după ce s-a aruncat de la etajul 6 al Spitalului Județean de Urgență Vâlcea
În ciuda manevrelor de resuscitare efectuate, bărbatul a decedat
Scenă teribilă produsă marți dimineață, la Spitalului Județean de Urgență Vâlcea. Un bărbat a murit, după ce s-a aruncat de la etajul 6 al clădirii.
„La data de 11 iunie, în jurul orei 5:00, polițiștii din cadrul Poliției Municipiului Râmnicu Vâlcea au fost sesizați prin SNUAU 112 cu privire la faptul că la Spitalul Județean de Urgență Vâlcea, un bărbat, de 74 de ani, din localitatea Voineasa, s-ar fi aruncat de la al șaselea etaj al unității medicale”, informează IPJ Vâlcea.
În ciuda manevrelor de resuscitare efectuate, bărbatul a decedat.
Polițiștii au întocmit un dosar penal sub aspectul săvârșirii infracțiunii de ucidere din culpă.
Sursa: Realitatea de Valcea
Citește și:
- 21:47 - Tensiuni fără precedent: Trump discută retragerea din NATO și acuză Alianța că „a întors spatele americanilor”
- 20:32 - Gabriela Ruse, calificare spectaculoasă în sferturi la Linz! Când joacă Sorana Cîrstea pentru un loc în top 8
- 19:43 - Atac fără precedent: lideri israelieni îl acuză pe Trump că „a fugit” din conflict
- 19:02 - Tragedie în Craiova: o fetiță de 4 ani a murit după ce i s-a făcut rău într-o mașină, în parcarea unui mall
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Bucuresti și pe Google News











