Dan Bittman, despre poezia lui Dan Teodorescu de la Taxi: Versurile pe care le-a scris nu aveau legătură cu mine!

Dan Bittman, despre poezia lui Dan Teodorescu de la Taxi: Versurile pe care le-a scris nu aveau legătură cu mine!
Dan Bittman: Dan Teodorescu de la Taxi m-a sunat
Solistul trupei Holograf, Dan Bittman, a declarat, marți seară, la emisiunea „Legile Puterii” de la Realitatea Plus, că poezia scrisă de Dan Teodorescu de la Taxi pe Facebook nu face referire la el.
“Dan Teodorescu de la Taxi m-a sunat imediat de cum a aparut în presă, media, Facebook, nu sunt foarte familiarizat cu ea, dar m-a sunat să-mi spună că nu este adevărat, că nu a făcut acel catren, versurile pe care le-a scris nu aveau legătură cu mine.
A avut o atitudine foarte bărbătească și îl felicit și îi mulțumesc pentru telefon pentru că așa se pot dezamorsa foarte, foarte multe tensiuni, vorbind și dialogând, nu calomniindu-ne de la distanță, cum văd că a început presa să se ocupe acum de mine”, a declarat Dan Bittman, la Realitatea Plus.
Sursa: Realitatea de Bucuresti
Citește și:
- 16:48 - Performanță spectaculoasă pentru un român în Formula 4!
- 19:33 - Cristian Chivu, desemnat antrenorul sezonului în Serie A după ce a câștigat eventul cu Inter Milano
- 14:31 - Final de eră la Manchester City. Pep Guardiola pleacă după 10 ani și 20 de trofee cucerite
- 12:40 - Surprize majore în lotul Angliei pentru Mondiale. Tuchel lasă în afară nume importante și mizează pe decizii neașteptate
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Bucuresti și pe Google News














