Advertising
Inutila victorie! Campioana FCSB a învins UTA, în deplasare, cu 4-2, dar va juca în play-out

Campioana FCSB a învins UTA
Scris deRealitatea de Bucuresti
Publicat2 mar. 2026, 08:01
Sursărealitatea.net
Echipa bucureşteană FCSB a învins duminică seara, în deplasare, scor 4-2, formaţia UTA Arad, în etapa a 29-a din Superligă.
Citește și
- 10:52Ancelotti, impresionat după debutul lui Neymar la CM 2026: „Ca un copil care joacă pentru Brazilia”
- 10:46Selecționerul Montella, după eliminarea Turciei de la Mondial: „Nu îmi dau demisia”
- 09:15Selecționerul Franței Didier Deschamps ratează meciul cu Norvegia, după decesul mamei sale
- 08:34Surpriză uriașă la Cupa Mondială! Africa de Sud a trecut de grupe, Mexicul face spectacol cu Cehia
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea de Bucuresti și pe Google News

























