Advertising
CĂLIN GEORGESCU, DESPRE JUSTIȚIA DIN ROMÂNIA: ”NU TREBUIE SĂ MAI FIE LA ORDIN”

CĂLIN GEORGESCU, DESPRE JUSTIȚIA DIN ROMÂNIA: ”NU TREBUIE SĂ MAI FIE LA ORDIN”
Scris de Realitatea de Bucuresti Publicat: 15 mai 2025, 07:55
Călin Georgescu a afirmat că justiția nu mai trebuie să fie la ordin, subliniind că responsabilitatea magistraților este „ultra-necesară”, așa cum este și cea a parlamentarilor
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 14:52Transfăgărășanul va fi închis temporar, miercuri, pentru filmări
- 13:27PSD anunță că este gata să preia guvernarea după consultările cu Nicușor Dan: „Orice zi pierdută aduce minus în viața românilor”
- 12:54Noi întârzieri în dosarul retrocedărilor din Parcul IOR: instanța a schimbat completul de judecată
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Bucuresti și pe Google News


























