Advertising
DIRECTORUL MEDICAL AL AMBULANȚEI BISTRIȚA-NĂSĂUD, ARESTAT PENTRU AGRESIUNE SEXUALĂ ȘI ABUZ ÎN FUNCȚIE

DIRECTORUL MEDICAL AL AMBULANȚEI BISTRIȚA-NĂSĂUD, ARESTAT PENTRU AGRESIUNE SEXUALĂ ȘI ABUZ ÎN FUNCȚIE
Scris de Realitatea de Bucuresti Publicat: 15 mai 2025, 17:15
Un caz grav zguduie sistemul medical din Bistrița-Năsăud. Directorul medical al Serviciului de Ambulanță Județean a fost arestat preventiv pentru 30 de zile, fiind acuzat de multiple fapte de agresiune sexuală și folosirea abuzivă a funcției în scop sexual.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 14:52Transfăgărășanul va fi închis temporar, miercuri, pentru filmări
- 13:27PSD anunță că este gata să preia guvernarea după consultările cu Nicușor Dan: „Orice zi pierdută aduce minus în viața românilor”
- 12:54Noi întârzieri în dosarul retrocedărilor din Parcul IOR: instanța a schimbat completul de judecată
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Bucuresti și pe Google News


























