Advertising
ROMÂN CONDAMNAT LA ÎNCHISOARE ÎN NORVEGIA DUPĂ CE A PRIMIT 61 DE AMENZI RUTIERE ÎN PATRU LUNI
ROMÂN CONDAMNAT LA ÎNCHISOARE ÎN NORVEGIA DUPĂ CE A PRIMIT 61 DE AMENZI RUTIERE ÎN PATRU LUNI
Scris de Realitatea de Bucuresti Publicat: 11 mar. 2025, 18:53
Un tânăr român de 20 de ani a fost condamnat la o lună de închisoare în Norvegia după ce a acumulat 61 de amenzi de circulație în doar patru luni.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 10:57Moscova susține că a respins un atac record cu peste 600 de drone ucrainene: Moscova, Tula și Crimeea, vizate VIDEO
- 10:45Maia Sandu atac dur: proiectul unirii cu România, „o operațiune de discreditare orchestrată de un agent al Moscovei”
- 10:18Nicușor Dan ar putea desemna premierul astăzi: când va fi votul în Parlament
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Bucuresti și pe Google News

























